CENNIK - Przewodnik Tatrzański - wycieczki w Tatry - Przewodnik Zakopane

606484914
Przejdź do treści
CENNIK USŁUG PRZEWODNICKICH

Poniższy cennik, zawiera sugerowane ceny za usługi przewodnickie świadczone przez przewodników tatrzańskich. Cena może być negocjowana w zależności od ilości dni wycieczkowych i programu. W celu ustalenia kosztów wycieczki i zamówienia przewodnika prosimy o kontakt.


Trasa

Ilość osób

Cena (zł.)

Zwiedzanie Zakopanego  (3-4 godziny)
do 50
450
WYCIECZKI W DOLINY krótkie:
Strążyska, Lejowa, Za Bramką, Ku Dziurze, Białego, Olczyska, Kalatówki, Małej Łąki, Kościeliska wraz z jaskinią Mroźną i z powrotem, Nosal, Jaworzynki, Przysłop Miętusi, Kopieniec, Rusinowa Polana, Kasprowy Wierch kolejką w obie strony.
do 50
500

WYCIECZKI DOLINNE
długie:
Morskie Oko, Kościeliska do schroniska, Chochołowska, Polana Stoły, Gęsia Szyja, Sarnia Skała, jaskinie turystyczne, wjazd kolejką i zejście piesze z Kasprowego Wierchu, Ścieżka nad Reglami (Kalatówki-Strążyska/Strążyska-Kościeliska/Kościeliska-Chochołowska), Kondratowa do schroniska.
do 50
550


ŁATWE WYCIECZKI GÓRSKIE:

Hala Gąsienicowa, Dolina Pięciu Stawów, Czarny Staw pod Rysami, wejście na Kasprowy Wierch i zjazd kolejką, Czarny Staw Gąsienicowy, Przełęcz Iwaniacka.


do 40*

600


WYCIECZKI GÓRSKIE:

Czerwone Wierchy, pieszo Kasprowy Wierch (wejście i zejście), Giewont oraz pojedyncze szczyty Tatr Zachodnich (Ornak, Grześ, Wołowiec), Przełęcz Karb, Pięć Stawów-Świstówka Roztocka-Morskie Oko, Wrota Chałubińskiego, Starorobociański Wierch, grań nad dol. Chochołowską.


   do 20*

650-700


WYCIECZKI WYSOKOGÓRSKIE:

Świnica, Kościelec, Dolina Pięciu Stawów Polskich lub Hala Gąsienicowa przez Zawrat, lub Kozią Przełęcz, lub Krzyżne, Szpiglasowa Przełęcz-Szpiglasowy Wierch, Świnica-Zawrat, Mięguszowiecka Przełęcz pod Chłopkiem, Rysy, przejście z Zakopanego przez Halę Gąsienicową-Pięć Stawów do Morskiego Oka lub odwrotnie.


do 10*

800-1000


ORLA PERĆ

na odcinkach Skrajny Granat-Krzyżne, Zawrat-Kozi Wierch

1 - 4*

900 - 1200


ZIMA: przewodnik prowadzący wycieczki w warunkach zimowych może (w zależności od trasy i panujących warunków) ograniczyć liczbę uczestników oraz podwyższyć swoje wynagrodzenie. Szczególnie dotyczy to tras górskich i wysokogórskich.

Ceny nie zawierają ewentualnych kosztów: przejazdów, wyżywienia, noclegów oraz dojazdu przewodnika do miejsca spotkania.

* Podane liczby uczestników wycieczki są liczbami maksymalnymi, które przewodnik ze względów bezpieczeństwa może ograniczyć,
w zależności od: trasy wycieczki i panujących warunków pogodowych.

Prezentowany cennik ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Cennik wycieczek rowerowych

Trasa

Liczba  osób

Cena ( zł.)

Trasa łatwa

1-4

450


Trasa średnia

1-4

500

Trasa trudna

1-4

550Powyżej 4 osób doliczamy 50 zł za osobę.
Jeżeli wycieczka przekracza 6 osób, kwota ustalana jest indywidualnie i jest uzależniona od rodzaju wycieczki oraz ilości osób w niej
uczestniczących.


Wróć do spisu treści