Opinie - Przewodnik Tatrzański - wycieczki w Tatry - Przewodnik Zakopane

Przejdź do treści
OPINIE i REFERENCJE
24 komentarze
Średnia ocena: 1245.0/5
1 2
Karolina
2017-04-19 16:24:52
Wycieczki "pod okiem" Pana Michała to czysta przyjemność! Pierwszy raz oprowadzał nas po Tatrach w 2016. Przyjeżdżając w 2017 nie wyobrażaliśmy sobie nawet, żeby ktoś inny pokazał nam kolejne zakątki tych przepięknych gór. Ma ogromną wiedzę, a do tego łatwość nawiązywania kontaktów głównie z dziećmi,co dla nas było bardzo istotne. Dzieciaki były zachwycone, bo zarówno trasa, jak i tempo wycieczki uwzględniało ich możliwości :-) Ogromnym plusem są historie i ciekawostki, które Pan Michał opowiada podczas wycieczek, co dodatkowo uświetnia czas wędrówki. Niesamowity człowiek,który zaszczepił w nas swoją miłość do gór! To dzięki niemu z tak wielkim żalem będziemy stąd dojeżdżać,ale z ogromną radością wracać!!!
Marcin
2017-04-09 14:13:16
Odbyliśmy pod przewodnictwem Pana Michał wycieczkę na Halę Gasienicowa, goraco polecam jego usługi, świetny kontakt z młodzieżą, odpowiednie tempo dostosowane do możliwości całej grupy. Do zobaczenia na kolejnych wycieczkach - może już na jesień :)
Agnieszka Kłosińska
2017-03-23 18:05:54
Świetnie poprowadzona wycieczka, bardzo ciekawie opowiedziana i dostosowana do naszych możliwości. Pan Michał pomógł nam ustalić plan wycieczek uwzględniając nasze zainteresowania, ramy czasowe i warunki pogodowe, dzięki czemu świetnie spędziliśmy czas w Tatrach i mamy cudowne zdjęcia.
Sebastian z Oświęcimia
2017-03-16 14:55:03
Pan Michał to doskonały przewodnik, który świetnie rozumie się z grupą i potrafi nie tylko w sposób przystępny przekazać wiedzę, ale też skupić jej uwagę i zainteresować Tatrami .Wycieczka bardzo dobrze przygotowana i poprowadzona, informacje przekazane w sposób ciekawy a zarazem dostosowane do wieku i zainteresowań słuchaczy. Gorąco polecam usługi Pana Michała i dziękuję za przepiękne zdjęcia naszej grupy
1 2
Wróć do spisu treści