Opinie - Przewodnik Tatrzański - wycieczki w Tatry - Przewodnik Zakopane

Przejdź do treści
OPINIE i REFERENCJE
5.0 / 5
24 recenzje
21
0
0
0
0
Karolina
19 Kwi 2017
Wycieczki "pod okiem" Pana Michała to czysta przyjemność! Pierwszy raz oprowadzał nas po Tatrach w 2016. Przyjeżdżając w 2017 nie wyobrażaliśmy sobie nawet, żeby ktoś inny pokazał nam kolejne zakątki tych przepięknych gór. Ma ogromną wiedzę, a do tego łatwość nawiązywania kontaktów głównie z dziećmi,co dla nas było bardzo istotne. Dzieciaki były zachwycone, bo zarówno trasa, jak i tempo wycieczki uwzględniało ich możliwości :-) Ogromnym plusem są historie i ciekawostki, które Pan Michał opowiada podczas wycieczek, co dodatkowo uświetnia czas wędrówki. Niesamowity człowiek,który zaszczepił w nas swoją miłość do gór! To dzięki niemu z tak wielkim żalem będziemy stąd dojeżdżać,ale z ogromną radością wracać!!!
Marcin
09 Kwi 2017
Odbyliśmy pod przewodnictwem Pana Michał wycieczkę na Halę Gasienicowa, goraco polecam jego usługi, świetny kontakt z młodzieżą, odpowiednie tempo dostosowane do możliwości całej grupy. Do zobaczenia na kolejnych wycieczkach - może już na jesień :)
Agnieszka Kłosińska
23 Mar 2017
Świetnie poprowadzona wycieczka, bardzo ciekawie opowiedziana i dostosowana do naszych możliwości. Pan Michał pomógł nam ustalić plan wycieczek uwzględniając nasze zainteresowania, ramy czasowe i warunki pogodowe, dzięki czemu świetnie spędziliśmy czas w Tatrach i mamy cudowne zdjęcia.
Sebastian z Oświęcimia
16 Mar 2017
Pan Michał to doskonały przewodnik, który świetnie rozumie się z grupą i potrafi nie tylko w sposób przystępny przekazać wiedzę, ale też skupić jej uwagę i zainteresować Tatrami .Wycieczka bardzo dobrze przygotowana i poprowadzona, informacje przekazane w sposób ciekawy a zarazem dostosowane do wieku i zainteresowań słuchaczy. Gorąco polecam usługi Pana Michała i dziękuję za przepiękne zdjęcia naszej grupy
Wróć do spisu treści