KURSY I SZKOLENIA - Przewodnik Tatrzański - wycieczki w Tatry - Przewodnik Zakopane

Przejdź do treści

.

Szkolenia skiturowe i kursy turystyki zimowej w Tatrach

Kochasz góry, ale znasz je tylko z letnich wycieczek? Jesteś miłośnikiem aktywności górskiej zimą? Chciałbyś spróbować swoich sił na zimowych wycieczkach?
Jeżeli tak to świetnie trafiłeś — pomożemy Ci w realizacji marzeń.
Zapraszamy na kursy z turystyki zimowej pieszej i narciarskiej. Oferujemy jednodniowe szkolenia z ABC turystyki zimowej oraz kursy skiturowe dla początkujących i zaawansowanych osób. Wszytko to, pod okiem doświadczonych przewodników tatrzańskich i zarazem instruktorów narciarskich. Nie czekaj — zaufaj profesjonalistom już dzisiaj.

NASI INSTRUKTORZY

Jesteśmy grupą górskich pasjonatów, przewodników i instruktorów. Oprócz pracy każdą wolną chwilę spędzamy w Tatrach, realizując nasze pasje. Wszytkie szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowanych specjalistów — fachowo i z humorem. Z nami bezpiecznie i rozważnie w górach
Beata Jarząbek-Giewont
licencjonowany przewodnik tatrzański

Góralka z Poronina, od najmłodszych lat jeździ na nartach. Przygodę ze skiturami rozpoczęła ponad 20 lat temu. Zawodowo zajmuje się przewodnictwem górskim. Lubi fotografie tatrzańskiej przyrody. Żadna kozica jej nie ucieknie.

Wiesław Kowalski
licencjonowany przewodnik tatrzański

Zagorzały miłośnik narciarstwa wysokogórskiego, wolny czas spędza na całodniowych turach w Tatrach. Pasjonat górski, wspinacz, exploruje również tatrzańskie jaskinie. Z wykształcenia magister farmacji, specyfiki wzmacniające nie są mu obce.
Michał Jarząbek-Giewont
licencjonowany przewodnik tatrzański

Zakopiańczyk — od najłodszych lat związany z Tatrami. Zawodowo zajmuje się przewodnictwem górskim. Miłośnik jazdy na rowerze górskim, w wolnych chwilach przemierza podhalańskie bezdroża.
Poniżej aktualne kursy i szkolenia:
Wróć do spisu treści