Motylarnia w Zakopanem

Przejdź do treści

Motylarnia w Zakopanem

Przewodnik Tatrzański - wycieczki w Tatry - Przewodnik Zakopane
Opublikowane w Zakopane · 11 Czerwiec 2021
Kilkadziesiąt gatunków żywych, swobodnie latających, największych i najbardziej kolorowych motyli świata w jednym miejscu.

Przeszedłeś już większość szlaków w Tatrach i odwiedziłeś wszytkie muzea? Nie wiesz co zrobić z czasem wolnym? Kochasz przyrodę i pragniesz zobaczyć coś niezwykłego? Chcesz sprawić radość swojemu dziecku? Warto czas pobytu pod Tatrami poświęcić na wizytę w zakopiańskiej motylarni.

Jest to niezwykle ciekawe miejsce, które powinien odwiedzić każdy wielbiciel przyrody. To niczym odwiedzenie egzotycznej dżungli, to barwny świat, który tak wszyscy lubimy.

Motylarnia w Zakopanem to prawie 200 m2 powierzchni, na której przeróżne  gatunki kolorowych, egzotycznych motyli z różnych zakątków świata, są na wyciągnięcie ręki. W świecie barwnych motyli niczym z bajki latających swobodnie między zwiedzającymi, turyści mogą bez problemu podziwiać i zauroczyć się ich pięknem, zrelaksować oraz uspokoić pośród egzotycznej zieleni.

Co Cię czeka po wejściu do Motylarni?

  • Odwiedzenie Motylarni Zakopane jest jak wejście do rajskiej dżungli. To przede wszystkim niezapomniane przeżycie.

  • Motyle są w tym niezwykłym miejscu wszędzie! Nie zdziw się, gdy usiądą Ci na ramionach lub głowie wprawiając w zachwyt dzieci i dorosłych. Poczujesz się wtedy naprawdę niezwykle i docenisz magię tego pięknego miejsca.

  • Będąc w Motylarni w Zakopanem, będziesz mieć możliwość zobaczyć kilkadziesiąt egzotycznych gatunków motyli. Rozpiętość skrzydeł największych osobników dochodzi nawet do 30 cm! Swoim wyglądem przypominają te z najpopularniejszych animacji!

  • Przekraczające próg Motylarni będziesz mieć wrażenie, że przeniosłeś się do lasu tropikalnego lub miejsca, gdzie naturalnie żyją motyle.

  • Poczujesz się, jak w lesie tropikalnym, czyli naturalnym miejscu życia naszych motyli. W motylarni zawsze jest ciepło i przytulnie i bardzo zielono.

  • Spotkasz kilkadziesiąt gatunków egzotycznych motyli. Rozpiętość skrzydeł największych osobników to prawie 30 cm! Wyglądają jak ze snów!

  • Dowiesz się tutaj również wielu ciekawych i cennych rzeczy z życia motyli.

  • Poznasz cykl życia motyli od złożenia jaj, poprzez przepoczwarzenie się gąsienicy po studium dorosłe. Zobaczysz dziwaczne gąsienice oraz poczwarki.

  • Wykwalifikowani przewodnicy (w cenie biletu) opowiedzą Ci o życiu motyli oraz zdradzą ich tajemnice. Czy motyle żyją tylko miłością? Dlaczego mają dwie pary skrzydeł? Z jaką prędkością latają? Jak widzą świat?


Przyjdź, poznaj fascynujący świat motyli. Przekonaj się, że świat ma więcej kolorów niż myślisz. Nie zapomnij zabrać aparatu. Ta wizyta doda Ci skrzydeł! Nie czekaj i już dzisiaj odwiedź to niezwykłe miejsce, Motylarnia w Zakopanem to ciekawa propozycja dla wszytkich.

Drzwi do magicznego świata znajdują się przy ul. Generała Andrzeja Galicy 8, kilka metrów od środkowych Krupówek.

Dzieci do lat 3 - wstęp wolny.

Jesteśmy otwarci od 10:00 do 20:00, 7 dni w tygodniu!

Motylarnia Zakopane
Ul: Generała Andrzeja Galicy 8
34-500 Zakopane
Tel: 575 012 202
Nie ma jeszcze żadnych recenzji.
0
0
0
0
0
Wróć do spisu treści