Czego jeszcze nie wiesz o plecakach Osprey?

Przejdź do treści

Czego jeszcze nie wiesz o plecakach Osprey?

Przewodnik Tatrzański - wycieczki w Tatry - Przewodnik Zakopane
Opublikowane w porady · 16 Marzec 2021
Plecaki Osprey to sprzęt, na którym możesz zawsze polegać. Sprawdzą się  podczas jednodniowych wycieczek w okoliczne góry, w trakcie zwiedzania  oraz poważnych wypraw w wysokie partie gór. Obojętnie, czy potrzebujesz  małego i lekkiego plecaka, czy pakowego plecaka turystycznego ze  stelażem, na plecakach Osprey się nie zawiedziesz. Ich specjalna  konstrukcja sprawi, że Twoja wycieczka będzie dużo bardziej przyjemna!
     

Plecak Osprey? Torba Osprey? A może dwa w jednym?


Po co kupować osobno torbę i plecak, skoro przy jednym zakupie możemy mieć dwie rzeczy! Co więcej, firma Osprey umożliwia nam podróżowanie z jednym bagażem — torbą podróżną i plecakiem jednocześnie. Jak to możliwe? Otóż, marka Osprey posiada w swoim asortymencie uniwersalną torbę Osprey Farpoint z wyciąganym ze stelaża plecakiem turystycznym.

Torba podróżna posiada komorę, do której spakujemy rzeczy na wyjazd, natomiast plecak posłuży nam podczas wycieczek i zwiedzania miejsc na wakacjach. Jedziesz na wakacje z jednym bagażem, a w trakcie pobytu korzystasz z niego w zależności od swoich potrzeb. Jeśli cenisz sobie praktyczne rozwiązania, taki bagaż jest z pewnością dla Ciebie. Produkt ten posiada również m.in. wygodne uchwyty z boku i na górze, małą kieszeń na drobiazgi, uchwyt na klucze, miejsce na dowód osobisty, troki i wiele więcej.Funkcjonalne rozwiązania w Twoim plecaku Osprey


Co jest takiego niezwykłego w plecakach Osprey? Różnego rodzaju rozwiązania, które ułatwią Ci wyprawy oraz korzystanie z plecaka na każdym kroku na szlaku. Wiele plecaków Osprey zostało zaprojektowanych do komfortowego noszenia na plecach oraz na ramieniu — np. posiadają dodatkowy, wygodny pasek do noszenia na ramieniu. Do przydatnych rozwiązań można zaliczyć także specjalne pasy we wnętrzu plecaka, do których można przymocować elementy naszego bagażu, aby niepotrzebnie nie przemieszczały się w środku. Oprócz tego na zewnątrz plecaka znajdują się troki — niesamowicie przydatne w górach! Do nich przyczepimy np. karimatę, śpiwór lub matę do leżenia.

Jeśli boimy się kradzieży naszego dobytku, możemy skorzystać z kłódki, którą przytwierdza się do zamka błyskawicznego głównej komory. Kłódka zabezpieczy nasz plecak przed niepowołanym otwarciem. Siateczkowe kieszenie po bokach plecaków pozwalają na wygodne wyciąganie i wsadzanie rzeczy bez konieczności ściągania plecaka. A jeśli wybierasz się w podróż, i potrzebujesz wziąć ze sobą laptopa lub tablet — nie ma problemu! Wiele plecaków Osprey posiada specjalną wewnętrzną kieszeń na urządzenia elektroniczne. Z kolei w plecakach górskich, w środku znajdziemy przykładowo przegrodę na brudne buty lub brudną bieliznę. Dzięki temu, inne czyste elementy bagażu nie będą miały z nimi styczności.


Jeśli jeszcze nie odkryłeś zaskakujących modeli Osprey na AlpinSport.pl, to już najwyższy czas! Zastanów się nad tym, czego najbardziej potrzebujesz. Wybierasz się w góry, chcesz pozwiedzać nowe miejsca, czy potrzebujesz wygodnego bagażu na dalekie wojaże? Obojętnie jakie masz potrzeby, Osprey jest na nie gotowe.


“Artykuł zewnętrzny”


Nie ma jeszcze żadnych recenzji.
0
0
0
0
0
Wróć do spisu treści