REFERENCJE - Przewodnik Tatrzański - wycieczki w Tatry- Przewodnik Górski

przewodnicy tatrzańscy
google +
facebook
firma przewodnicka
Przejdź do treści
OPINIE i REFERENCJE
17 komentarze
Średnia ocena: 1175.0/5

Artur
2017-10-18 07:50:18
Michal byl ze mna i z moim 12-letnim synkiem na Kopie Kondrackiej. Szczerze polecamy. Dobrze zaplanowana aktywnosc, ciekawe informacje, przyjemne towarzystwo. Syn powiedzial ze mam dac dwadziescia gwiazdek!
Kasia
2017-10-09 09:34:57
Z państwem Beatą i Michałem moja klasa spędziła 3 dni w Tatrach. Było sympatycznie i ciekawie a przede wszystkim przewodnicy dostosowali poziom trudności tras do możliwości moich uczniów.Polecam gorąco:)
Monika
2017-10-03 18:26:33
Nasze Stowarzyszenie bardzo dziękuje Pani Beacie za przemiłą wycieczkę do Doliny 5 Stawów przez Świstówkę do Morskiego Oka. Pani Beata nie dość że opowiadała bardzo fajnie o Tatrach to i wiedziała jak zmotywować kobiety, które nie miały siły iść dalej. Wypad był bardzo udany i z czystym sercem możemy Ją polecić wszystkim kto chciałby zobaczyć nasze piękne Tatry i usłyszeć coś ciekawego na ich temat . Jak również dziękujemy za bardzo ładne ujęcia zdjęć, które zostały nam zrobione i przesłane. Na pewno jak jeszcze raz się wybierzemy to skorzystamy z wędrówek po górach z Panią Beatą.
Jeszcze raz bardzo dziękujemy :)
Iwona
2017-09-20 16:51:14
Odbyliśmy z panem Michałem dwie dłuższe wycieczki (Kopa Kondracka i Małołączniak oraz Szpiglasowy Wierch). Pan przewodnik dbał o najsłabszych, asekurował w trudniejszych miejscach, motywował do pokonywania tras. Dodatkowo chętnie odpowiadał na pytania, dzielił się wiedzą, doświadczeniem, swoją pasją. Dziękujemy
Małgorzata
2017-08-13 14:19:10
Bardzo dziękuję za ciekawą wyprawę na przełęcz krzyżne.Pan Michał opowiedział nam wiele interesujących rzeczy na temat naszych pieknych Tatr. Wspierał tych co trochę "upadali"😰na duchu. Mimo, że od kilku lat chodzimy po górach, to wycieczka z przewodnikiem była naszą pierwszą ale myślę, że nie ostatnią. Jesli los pozwoli to w przyszlym roku ponownie poprosimy Pana Michała o towarzystwo w górach . Dziekujemy 😀👍
Delicja
2017-07-10 21:30:41
Serdecznie dziękujemy za miłą wyprawę do Morskiego Oka. Będziemy długo pamiętać tę wyprawę w góry. Pani Beata jest wspaniałym człowiekiem i bardzo dobrym przewodnikiem. Gorąco polecamy wędrówki po górach z Beatą.
Justyna i Franek
2017-07-09 19:03:56
Bardzo dziękujemy za świetną wyprawę na Kopę Kondracką! Czuliśmy się bezpiecznie, było nam sympatycznie i miło. Pan Michał bardzo ciekawie opowiadał o Tatrach i skutecznie inspirował niektórych ;) do zebrania sił do dalszej wspinaczki.
Polecamy Pana Michała do wspólnych wędrówek. Będziemy Pana bardzo miło wspominać. Dziękujemy! :)
Paulina
2017-06-22 12:04:29
Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Państwa Jarząbek-Giewont. Zarówno Pan Michał jak i Pani Beata fantastycznie sprawdzili się w roli naszych przewodników po górach. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza oraz sympatyczne podejście do klienta - serdecznie polecam!
Kamil
2017-06-18 13:56:55
Kolejny raz korzystam z usług Pana Michała. Świetny przewodnik, fantastyczny człowiek. Gimnazjaliści do dziś wspominają trzy dni spędzone na szlakach ;) Ostatnia wyprawa z grupą ze szkoły podstawowej równie udana. Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję do zobaczenia wkrótce ;)
Małgorzata
2017-06-18 13:23:59
Super poprowadzona wycieczka na Rusinową Polanę i Gęsią Szyję przez Panią Beatę, bardzo dobry kontak z dzieciakami. Wycieczka była czystą przyjemnością :D W latach poprzednich wędrował z nami Pan Michał, który również rewelacyjnie sprawdza się w roli przewodnika. Kolejne wycieczki tylko pod opieką Państwa Beaty i Michała Jarząbek-Giewont. Polecam serdecznie i pozdrwaiam.
Sławek
2017-06-13 15:09:29
Michał - Profesjonalizm w całym zakresie (nawet kozice i niedźwiedź w pakiecie, na żywo, o jeleniach nie wspomnę -:)) Polecam, bardzo!
Agata
2017-06-13 00:04:03
Polecam wędrowanie po Tatrach z Panią Beatą Jarząbek-Giewont. Wycieczka po przewodnictwem Pani Beaty to przyjemność czysta niczym górskie powietrze :) Szło się dziarsko, z uśmiechem, z humorem, z pogodą ducha i słońcem. Pozdrawiamy i mamy nadzieję na powtórkę w przyszłości.
Justyna
2017-05-05 12:14:44
Jeśli jedziecie w Tatry, szczerze radzę i polecam: zamiast wydawać pieniądze na Krupówkach czy na kolejki, zainwestujcie w wyprawę z przewodnikiem. Pan Michał Jarząbek-Giewont bardzo ciekawie opowiada o górach, przyrodzie, o kulturze i tradycjach. Nie zanudza swoją obszerną wiedzą lecz wplata krótkie legendy czy epizody z życia.
To miała być nasza rodzinna wyprawa: ja, mąż i synowie (lat 15, 12, 7). Pan Michał wspaniale się z nami zgrał. Z zainteresowaniem słuchaliśmy go, zarówno my jak i chłopaki. To świadczy o jego profesjonaliźmie. Poza tym jest bardzo sympatyczną osobą. Wędrowaliśmy z nim dwa dni. Jeśli uda nam się jeszcze raz pojechać w Tatry, nie wyobrażamy sobie wędrówek bez Pana Michała.
Karolina
2017-04-19 16:24:52
Wycieczki "pod okiem" Pana Michała to czysta przyjemność! Pierwszy raz oprowadzał nas po Tatrach w 2016. Przyjeżdżając w 2017 nie wyobrażaliśmy sobie nawet, żeby ktoś inny pokazał nam kolejne zakątki tych przepięknych gór. Ma ogromną wiedzę, a do tego łatwość nawiązywania kontaktów głównie z dziećmi,co dla nas było bardzo istotne. Dzieciaki były zachwycone, bo zarówno trasa, jak i tempo wycieczki uwzględniało ich możliwości :-) Ogromnym plusem są historie i ciekawostki, które Pan Michał opowiada podczas wycieczek, co dodatkowo uświetnia czas wędrówki. Niesamowity człowiek,który zaszczepił w nas swoją miłość do gór! To dzięki niemu z tak wielkim żalem będziemy stąd dojeżdżać,ale z ogromną radością wracać!!!
Marcin
2017-04-09 14:13:16
Odbyliśmy pod przewodnictwem Pana Michał wycieczkę na Halę Gasienicowa, goraco polecam jego usługi, świetny kontakt z młodzieżą, odpowiednie tempo dostosowane do możliwości całej grupy. Do zobaczenia na kolejnych wycieczkach - może już na jesień :)
Agnieszka Kłosińska
2017-03-23 18:05:54
Świetnie poprowadzona wycieczka, bardzo ciekawie opowiedziana i dostosowana do naszych możliwości. Pan Michał pomógł nam ustalić plan wycieczek uwzględniając nasze zainteresowania, ramy czasowe i warunki pogodowe, dzięki czemu świetnie spędziliśmy czas w Tatrach i mamy cudowne zdjęcia.
Sebastian z Oświęcimia
2017-03-16 14:55:03
Pan Michał to doskonały przewodnik, który świetnie rozumie się z grupą i potrafi nie tylko w sposób przystępny przekazać wiedzę, ale też skupić jej uwagę i zainteresować Tatrami .Wycieczka bardzo dobrze przygotowana i poprowadzona, informacje przekazane w sposób ciekawy a zarazem dostosowane do wieku i zainteresowań słuchaczy. Gorąco polecam usługi Pana Michała i dziękuję za przepiękne zdjęcia naszej grupy
Wróć do spisu treści